Final Fantasia
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πήγαινε κάτω
Zack Fair
Zack Fair
Admin
Admin
Αριθμός μηνυμάτων : 1321
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 09/06/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mύκονοοοοοςςςςς!!!!!!!!!!!!
http://powerrangers.forumgreek.com/forum.htm

Dante's Inferno  Empty Dante's Inferno

Παρ Φεβ 25, 2011 12:10 pm
Dante's Inferno  Images?q=tbn:ANd9GcSOTZKmYhQq1xb2JixtYcEip7TvExrEnpwPR_wiunTBBGNrL0G2HQ
Σεναριο 8
To σενάριο είναι βασισμένο στο κλασσικό έργο "H κόλαση του Δάντη". Κατά πόσον την ακολουθά θα σας γελάσω. Πάντως είναι αρκετά ενδιαφέρον να βλέπεις κάποιον να τα βάζει με τον χάρο,όλη την κόλαση και εν τέλει με τον ίδιο τον "Εξω από δω".

Gameplay 8
Πανομοιώτυπο με του god of war, με τη διαφορά ότι υπάρχουν πάρα πολλά άλματα να κάνετε και θα δείτε άπειρες φορές τον ήρωα να πεθαίνει. Κάτι που στο god of war ghost of sparta το είδα το πολύ 10 φορές.
Ηχος 7 Προσωπικά τον βρήκα αδιάφορο. Είχα πολύ χαμηλά τον ήχο γιατί ενοχλούσα και τους γύρω μου με τα κοπανήματα.
Γραφικά 8
Κατώτερα του god of war αλλά όχι και άσχημα
Χειρισμός 8 Αρχικά μου την έσπαγε με τα άλματα, αλλά εν τέλει τον συνήθισα. Τα combo ήταν πολύ καλά και εύκολα να τα κάνεις
Διάρκεια 5 Μου πήρε λίγο περισσότερο από τα 2 δύο god of war αλλά και αυτό είναι ένα από τα παιχνίδια που το τερματίζεις μια φορά και τέλος.
Γενικά 7.3 Πολύ καλό παιχνίδι. Οσοί λατρεύετε τα god of war θα το λατρέψετε

DRAGONGOD
DRAGONGOD
Moderator
Moderator
Αριθμός μηνυμάτων : 114
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011
Ηλικία : 33
Τόπος : Μυρσίνη(Ηλείας)/Ναύπακτος

Dante's Inferno  Empty Απ: Dante's Inferno

Παρ Φεβ 25, 2011 2:15 pm
toxo peksi kai toxo termatisi . ta bideo se dio-tris fores , einai toso kala pou den pistebis oti einai apo pexnidi psp , alla ps3 . to stil einai god of war , alla pio thriskefiko stil . kai me thn ekseresi , oti o iroas epitopou skotonete kai apo ki kai istera pezi san fadasma , xoris natoxi sinidotipieisi akomi , mexri pou nika to diabolo kai pigenei ston paradiso .
Zack Fair
Zack Fair
Admin
Admin
Αριθμός μηνυμάτων : 1321
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 09/06/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mύκονοοοοοςςςςς!!!!!!!!!!!!
http://powerrangers.forumgreek.com/forum.htm

Dante's Inferno  Empty Απ: Dante's Inferno

Παρ Φεβ 25, 2011 3:18 pm
Ντάξει στο τέλος δεν γίνεται ακριβώς έτσι, αλλά ας μην πούμε καλύτερα τι έγινε. Σίγουρα θα βγει 2, νομίζω και 3
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης